על החברה

GreenSeal היא הסוכנות הבלעדית בצפון של חלונות Andersen.
אנו עוסקים בשיווק, מכירה והתקנה של חלונות ודלתות כניסה מעוצבות.

הסיפור שלנו

חברת Green Seal הוקמה ע"י אסף מלכה ואור בן יהודה, חברי ילדות ילידי רמת הגולן שהתחילו את דרכם בתחום כמתקינים, למדו את המקצוע מלמטה דרך עבודת שטח מאומצת.
כאשר החליטו אור ואסף להקים סוכנות להתקנת חלונות איכותיים בצפון, היה לשניהם ברור כי הם יעבדו עם מוצר איכותי ואמין העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הבחירה לעבוד עם המותג הבינלאומי Andersen הייתה עבורם בחירה טבעית ונכונה.

הדרך שלנו

אנחנו שמים את הלקוח במרכז. יחס אישי והקשבה הם הכלים הכי חשובים עבורנו בכל פרויקט על מנת להכיר את הלקוח ולהתאים לו את המוצר לצרכיו תוך מתן דגש על פרקטיות, עיצוב, נגישות ומחיר. אצלנו תקבלו ליווי צמוד ומסור לאורך כל תהליך הבנייה, מהתכנון ועד קבלת המפתח, כולל תקשורת מלאה מול האדריכל/ית, מפקח/ת והקבלן.

המוצרים

כל המוצרים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בנייה ירוקה:
בחירה בחלונות ודלתות Andersen היא הבחירה הנכונה מבחינה סביבתית ומהווה השקעה משתלמת לכל החיים – שמירה על טמפרטורה נעימה בבית בכל עונות השנה, תוך שימוש מינימאלי באנרגיה לחימום וקירור וחיסכון משמעותי בצריכת החשמל.
אצלנו תמצאו חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות כנף, חלונות עץ, חלונות הרמה, חלונות קיפ, חלונות קשת, חלונות משולשים ועוד. כמו כן קיים מגוון רחב של דלתות כניסה מעוצבות, דלתות, עץ, דלתות חוץ, דלתות זכוכית, ודלת יציאה למרפסת. בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו מגוון פתרונות משלימים לחלונות הבית כגון תריסים, וילונות איכותיים וצלונים תוצרת גרמניה.

כשאתם מחליטים לרכוש מאתנו דלתות וחלונות של חברת Andersen, אתם מקבלים אחריות מלאה ל-10 שנים על החלון ו-20 שנים על הזיגוג.

המותג

חברת Andersen היא חברה בינלאומית הנמצאת בבעלות אמריקאית פרטית ומובילה כבר מעל 115 שנה את העולם בפיתוח חלונות, דלתות עץ וזכוכיות לחלונות ודלתות.
חברת Andersen מחזיקה קרוב ל-150 פטנטים. לחברה 30 מרכזי יצור ולוגיסטיקה באמריקה הצפונית, קנדה ואיטליה.
ההנהלה הראשית של חלונות Andersen שוכנת בעיר בייפורט במינסוטה, ארה"ב. החברה מייצרת ומוכרת חלונות ודלתות בשווי של מעל 2.5 מיליארד דולרים בשנה.

חברת Andersen הייתה ועודנה המנהיגה העולמית בתחום החלונות והדלתות, הן בגודל החברה וקצב הייצור, והן בפיתוח מוצרים חדשים ואיכותיים, ועל כן Andersen ממשיכה לקבוע את הסטנדרטים בתחום.

הצוות

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ואדיבים. לדעתנו, רק כך נוכל באמת לתת לכם שירות מקצועי ברמה הגבוה ביותר!

אור בן יהודה​

שותף ומייסד​

אסף מלכה

שותף ומייסד​

ירדן טירולר

מנהלת מכירות

נועם בר

מנהל ביצוע

אדם רסנר

צוות התקנה

נווה כדורי

צוות התקנה