שאלות נפוצות

ריכזנו עבורכם את השאלות והתשובות הנפוצות שאנחנו נשאלים בנוגע למוצרים ולשירותים שלנו. במידה ולא מצאתם תשובה לשאלה שלכם, אנחנו כאן ונשמח לשוחח ולענות לכם על כל שאלה.

משרד המכירות ואולם התצוגה ממוקמים במושב אניעם שברמת הגולן. 

Andersen היא חברה אמריקאית המייצרת דלתות וחלונות מבודדים ועמידים לאורך עשרות שנים. מנהיגה עולמית בתחום החלונות והדלתות עם מוצרים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בנייה ירוקה.

חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות כנף, חלונות עץ, חלונות הרמה, חלונות קיפ, חלונות קשת, חלונות משולשים ועוד.

כל מוצר של אנדרסן מקבל ציוני U וכן SHGC.
באירופה מקובל לבצע את החישובים על פי נתוני מרכז הזכוכית. בארה"ב מחייבים לתת נתונים לפי כלל היחידה – שהרי מרכז הזכוכית הינו המקום המבודד ביותר בזיגוג וכן החלון גם מורכב מחלקים אחרים.
במדינת ישראל – חשוב יותר בידוד מפני חום השמש מאשר איבוד חום בחורף. גם בחרמון בעיית החום גוברת על בעיית הקור בחורף. ציון SHGC נמוך חשוב מאד!

החברה משווקת דלתות וחלונות מבודדים ועמידים לאורך עשרות שנים, ישנה אחריות מלאה ל-10 שנים על החלון ו-20 שנים על הזיגוג. האחריות כוללת הטסה של חלקים להחלפה.

חברת Andersen מייצרת ומחזיקה מלאי חלקים גדול עבור כל מוצר. גם עבור מוצרים ש"ירדו" מהמדף.

המוצרים של אנדרסן מחופים בתערובת של כמה חומרים שונים. (פיתוח טרמופלסטי של אנדרסן, Pulltruded Fiberglass, FIBREX, אלומניום ועוד) לא ניתן להגיד שמוצר זה או אחר מחופה בחומר מסויים אחד. 

SHGC הוא מדד בערכים שבין 1-0 כאשר 0 – משמעותו שאין תוספת חום של שמש כלל דרך היחידה (החלון מבודד מאוד מפני חום), וציון 1 מסמל שאין כל הגנה מפני מעבר חום השמש (החלון כמעט ואינו מבודד. מקביל לעמידה חשופה בשמש) מדד זה קבוע ואינו משתנה בין אירופה לארה"ב.

לקבלת מידע נוסף אודות כל המוצרים והשירותים אנא צרו עימנו קשר